Buettner FRANK

Hakkımızda

Anne Sütü ve Emzirme

Emzirmeye Yardımcı Ürünler

Hizmetlerimiz

Sorunlarınız, Uzmanımızdan

İletişim

Sipariş

   
   
 

Anne Yorumları
 

Öncelikle sunduğunuz kaliteli hizmet ve ilginizden ötürü Gözbebeği Şirketi ve Çalışanlarına sonsuz minnet ve teşekkürlerimi sunmak istiyorum.
 
Sizinle tanışmam tamamen bir tesadüf sonucu oldu ama iyi ki de bu şirketi bulmuşum. Sizi aradığım ilk günden itibaren bebeğimi çalışmaya başlayacağım dönemde anne sütü ile beslemem için verdiğiniz çabalar ve bana göndermiş olduğunuz makine inanılmaz işimi gördü ve bebeğim doya doya anne sütü almaya devam etti. Ben de bu eşsiz makine sayesinde sütümün ne kadar çoğaldığını görme imkanı buldum.
 
Bebeğinin emme problemi olan çalışmaya başlayan tüm annelere anne sütünden mahrum bırakmamak için şiddetle bu pompaları tavsiye ederim. Kullanımı çok kolay ve pratik olduğu için ben inanılmaz rahat ettim.
Bu fırsatı sunan gözbebeği şirketine Yeliz ve Melek Hanım’a sonsuz.
Teşekkürler!!!!!!
 
Gamze AYKANAT – ANTALYA 11/10/2008

Merhaba,
 
Ben 7 aylık bir anneyim ve bebeğimi anne sütü ile beslemeye devam ediyorum. Bebeğim 3 aylıkken çalışmaya başladım ve bebeğimin anne sütü içmesini istiyordum. Bu nedenle süt pompası kiralamaya karar verdim. Annesütü.net sitesinden Melek Hanım’la görüşüp pompa kiraladım ve hala kiraladığım BABY FRANK SÜT POMPASINI kullanıyorum ve çok memnunum.
 
Hem çiftli sağma özelliği ve hem güçlü motoru ile hızlı bir sağım sağlıyor. Ayrıca sağdıkça süt miktarında da artış oluyor. 7. ayımdayım ve sütümde herhangi bir azalma olmadı. Bunda süt sağmanın çok etkisi var ama anneler lütfen kendi kilonuzu düşünüp yemek yemeyip, bebeğinizi anne sütünden mahrum etmeyin. Sadece sağma ile süt artmaz. Kiloları daha sonra da verirsiniz. Bebeğiniz anne sütü ile daha sağlıklı ve dayanıklı olsun.
 
Anne sütü.net 'e ve Melek hanıma ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.
 
İlknur ÇAL -  İSTANBUL 17/11/2008

Baby Frank pompasını kullandım çok memnun kaldım. Yeni doğum yaptığımda sütüm çok fazlaydı ve göğsümde ağrı yapıyordu fazla sütümü pompa kullanarak biriktirip derin dondurucuda sakladım. Bebeğim 5 aylıkken enfeksiyon kapıp hastalandı ve emmemeye başladı Baby Frank pompasını kiraladım 15 gün boyunca düzenli aralıklarla sağım yaptım sütüm kesilmedi üstelik sütümde artma oldu.
 
Şuan kızım 6 aylık ve dolapta biriktirdiğim sütlerimi de veriyorum. Ben öğretmenim çalışan annelere tavsiye ediyorum göğsünüzden ne kadar sağım olursa o kadar çok sütünüz oluyor. Bebeklerinizin anne sütünden mahrum kalmaması için pompa kullanmanızı tavsiye ediyorum.
 
Bu arada www.annesutu.net çalışanlarına çok teşekkür ediyorum satıştan çok insana, annelere değer veren birisi olduğu ve biz annelere en zor gününde destek olduğu için çok teşekkür ediyorum.
 

Nermin GÜLEŞ  -  İSTANBUL 07/10/2008

Merhaba Gözbebeği, Çok zor bir günümde GÖZBEBEĞİ’ni aradım. Onlar da hiç mazeretsiz bana yardımcı oldular, evime kadar gelerek emzirme sorunuma çözüm oldular. Kızımı daha rahat emziriyorum.
 
Teşekkürler Gözbebeği  
 
Aycan ÇAMLIBEL /KOCAELİ

Merhabalar,
 
Bu güzel site için sizlere çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Melek Hanım’a  teşekkür ediyorum. Bize ulaştırmada büyük gayret gösterdiği için. Keşke sitenizle daha önce tanışmış olsaydım. Ürününüz çok kullanışlı, tüm annelere özellikle çalışan annelere öneriyorum. Karaman Ermenek'ten tüm site sakinlerine selam ve sevgiler gönderiyorum. Başarı ve mutluluklar sizinle olsun...
 
Emine ÖZLER YILMAZ/KARAMAN - ERMENEK

Merhaba annesutu.net kullanıcıları, Ben 2 çocuk annesiyim. İlk bebeğimde pompadan haberdar değildim. Bu yüzden ilk oğlumu yeteri kadar emziremeyip mamayla beslemek zorunda kaldım. Sütümün hiç olmadığını ve de olmayacağını sanıyordum. Ancak 2. bebeğimi dünyaya getirmeden hemen önce Melek Hanım’la ve sayesinde de pompayla tanıştım. Bebeğimi 1 ay erken doğurmama rağmen pompa kullanımı sayesinde sütüm geldi ve giderek çoğaldı. Şu anda sütümü pompa sayesinde ilerisi için stoklayabiliyorum. Bebeğimi sütümle besleyebildiğim için çok mutluyum. Yardım ve desteklerinden dolayı Melek Hanım, gozbebegi.net ve annesutu.net' e çok teşşekkür ederim.. Herkese anne sütü sağım pompasını kullanmalarını öneririm.
 
Nihan KOCATÜRK  - İstanbul

Merhaba,
 
Doğumdan sonra göğüs uçlarımın yara olması sebebi ile makine ararken tesadüfen GÖZBEBEĞİ sitesini bulduk ve hemen anne sütü sağma makinasını kiraladık, 2 ay kullandıkdan sonra o kadar memnun kaldım ki, makinayı satın aldık ve sonra kızımın gazlı bir bebek olması sebebiyle beni ememediğinden, 9 ay süre boyunca sütümü sağıp o şekilde kızımı ANNE SUTUNDEN MAHRUM BIRAKMADIM her türlü desteği sağlayan Tüm Gözbebeği ekibine teşekkürler.Sevgili Anneler eğer süt sağma makinasına ihtiyacınız varsa ve ihtiyacı olan birisini tanıyorsanız önermeniz gereken şey Gözbebeği olmalı, Kimsenin bebeği ANNE SUTUNDEN MAHRUM KALMASIN.
SIZLERE TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİM.
 
Canan TOSUN-ISTANBUL

Tüm Yorumlar 
Media Player'da izlemek için tıklayınız...
 
 
 
 
 
 
 Son Eklenenler

Baby Frank Hassas Süt Pompası Toyiki Mağazalarında

Süt Sağımı

Emzirme Önemli

Anne Sütü

Ürünler 

Elektrikli süt pompası kiralama yöntemiyle cihaz kiralanırken, her anne için anne vücuduna temas eden anne ve bebek sağlığı açısından sütü toplayan set verilir. Hiçbir sakıncası olmaksızın anne sütü boşaltılır.

  >>
 
 
Yanlış Emzirme ... I Adres İletişim... I Anne Sütünün Öz... I Süt Yapımı Nası... I Neden Anne Sütü... I Anne Sütü Nasıl... I Anne Sütü Sağar... I Baby Frank Hass...
 

Tasarım ve Uygulama webmerkezi.com